Субота, 23.09.2017, 04:49

Проблемна тема навчального закладу:

«Розвиток уяви та творчих здібностей у дітей 5-6 років, із застосуванням гри, психогімнастики, кольоротерапії»

Дитина ще не встигла народитися, а в ній вже живе велика таємниця таланту, отже, високе призначення педагога — допомогти маленькій людині розгадати секрети свого внутрішнього «Я».

Виховання творчої особистості — одне з найважливіших соціальних завдань, які покликані розв'язувати всі ланки освіти.

Величезна роль розвитку та фізичного виховання дитини належить грі - найважливішим виду діяльності. Вона є ефективним засобом формування особистості дошкільника, його морально - вольових якостей, у грі реалізуються потреба пізнати світ. Вона викликає істотні зміни у його психіці.

Психогімнастика допомагає зміцнювати психіку дитини, розвивати емоційно-вольову сферу, допомагає знімати напруження, емоційно-негативні переживання, сприяє руховій активності дітей.

Кольоротерапія - метод психологічного впливу з метою розслаблення, зняття стресів, підняття настрою та тонусу за допомогою кольорів.

Ми-допитливі малята,

Бажаємо про все ми знати,

Будемо швидко підростати,

І дорослих дивувати!